واریز آنی

نوشته شده توسط  ترابی

سرویس های واریز آنی و غیر حضوری

با استفاده از سرویس های زیر می توانید مستقیماً به حساب خود نزد قرض الحسنه فرهنگیان وجه واریز نماییدو نیاز به حضور شما در محل صندوق و ثبت سند نیست.

۱-مراجعه مستقیم به یکی از شعب بانک ملی ایران در هر نقطه از کشور و واریز وجه به حساب شماره 0200261539008 به نام قرض الحسنه فرهنگیان. در این روش از شما درخواست شناسه می شود که همان شماره حساب شما نزد صندوق قرض الحسنه فرهنگیان می باشد.

تذکر مهم: مبالغ بالای 50 میلیون تومان روز بعد از واریز و به تاریخ واریز در حساب مشتری ثبت می گردد. بنابراین پیشنهاد میشود این مبالغ به ارقام کمتر از 50 میلیون تقسیم و در 2 یا چند فیش واریز گردد.

۲-انتقال کارت به کارت از طریق یکی از دستگاه های خودپرداز بانک ملی و واریز وجه به کارت شماره 8237-9952-9911-6037 در هر ساعت از شبانه روز .در این روش شما باید گزینه انتقال با شناسه را انتخاب نمایید.شناسه همان شماره حساب شما نزد صندوق قرض الحسنه فرهنگیان می باشد. با کارت های غیر از بانک ملی حداکثر3 میلیون تومان در هر شبانه روز می توانید منتقل کنید ولی با کارتهای بانک ملی محدویت وجود ندارد. تاکید می گردد فقط از خودپردازهای بانک ملی استفاده کنید.

۳-  استفاده از دستگاه های کارتخوان موجود در صندوق قرض الحسنه فرهنگیان. دراین روش نیز هنگام خرید، شماره حساب شما نزد قرض الحسنه فرهنگیان به عنوان شناسه نیاز می باشد.در این روش با توجه به طرح شاپرک مبلغ واریزی روز بعد ولی به تاریخی که کارت کشیده اید به حساب شما واریز  میشود.

توجه:

چنانچه از دو روش اول استفاده نمایید حداکثر نیم ساعت بعد سند آن به صورت اتوماتیک در سیستم صندوق ثبت می گردد ولی اگر از دستگاه های کارتخوان(روش سوم) استفاده کنید، سند آن روز بعد و به تاریخ واریز وجه ثبت می گردد.بنابراین توصیه می شود برای سرعت در ثبت سند و جلوگیری از رفت آمدهای غیرضروری به صندوق از دو روش اول استفاده نمایید.

تاریخ آخرین به روز رسانی شنبه ، 25 ارديبهشت 1395 ، 05:29