جمعه ، 23 خرداد 1393 ، 16:17

شرایط استفاده از خدمات اینترنت بانک

نوشته شده توسط  ترابی

شرایط و مقررات استفاده از خدمات ویژه بانکداری الکترونیک

1- صندوق قرض الحسنه فرهنگیان جهت ارائه خدمات ویژه بانکداری الکترونیک(از طریق اینترنت) نام کاربری و شماره رمز در اختیار مشتری قرار می دهد،که مسئولیت حفظ و استفاده از ان بر عهده وی خواهد بود و صندوق هرگونه مسئولیتی را در خصوص سوء استفاده احتمالی از خود سلب می کند.

2- مشتری بایستی یک ساعت پس از دریافت رمز ورود در محیط اینترنت بانک نسبت به تغییر رمز خویش اقدام نماید.

3- از آنجایی که ارائه خدمات ویژه الکترونیکی منوط به برقراری ارتباط مخابراتی می باشد،بنابراین در شرایط عدم برقراری ارتباط از سوی عوامل فوق که تحت اختیار صندوق نمی باشد،صندوق مسئولیتی در قبال ارائه خدمات ویژه نخواهد داشت.

4- مشتری در صورت انصراف از خدمات مذکور و یا تغییر هر یک از مشخصات اعلام شده در فرم درخواست خدمات ویژه ،بایستی مراتب را کتباً به صندوق اعلام نماید،در غیر این صورت هیچ گونه مسئولیتی متوجه صندوق نخواهد بود.

5- چنانچه به هر علت رابطه مشتری با صندوق قطع شود ،این قرارداد به صورت یک جانبه از سوی صندوق فسخ و مشتری حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید.

6- در صورت کشف هر گونه سوء استفاده و یا بکارگیری خدمت بانکداری الکترونیک در جهت غیقانونی ،صندوق مخیر است به صورت یک جانبه نیبت به غیرفعال کردن خدمت موصوف اقدام نماید و صاحب حساب حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.

7- صاحب حساب قادر است نسبت به تعیین سقف مورد نظر خویش جهت حواله های الکترونیک اقدام نماید و بانک تعهدی مبنی بر انجام درخواست های بیش از مبالغ تعیین شده از سوی مشتری را نخواهد داشت.

8- در صورتی که هنگام اجرای هر یک از عملیات مالی ،انجام عملیات به هر دلیلی (قطع ار تباط) امکان پذیر نباشد ،مبالغ برداشتی از حساب به صورت مکانیزه به حساب مشتری مسترد می گردد.

 

پس از درخواست کتبی و ثبت آن در صندوق، نام کاربری و رمز به وسیله پیامک برای شما ارسال می گردد. مسئولیت حفظ رمزبه عهده مشتری است . توصیه اکید می شود پس از دریافت رمز بلافاصله اقدام به تغییر آن نمایید.

برای درخواست  این سرویس فرم درخواست در قسمت بانکداری الکترونیک را تکمیل نموده و سپس شخصا با در دست داشتن دفترچه حساب و مدرک شناسایی معتبر به صندوق قرض الحسنه فرهنگیان مراجعه نمایید.

ضمنا می توانید فرم درخواست از لینک زیر دانلود و پس از تکمیل به صندوق مراجعه نمایید.

تاریخ آخرین به روز رسانی سه شنبه ، 14 مهر 1394 ، 05:55

نوشتن نظر

پر نمودن فیلدهای ستاره دار (*) الزامیست.

اخبار اقتصادی

نظرسنجی

نظر شما درباره خدمات الکترونیکی صندوق چیست؟

دريافت شماره شبا

اخبار و اطلاعیه ها

  • 1
  • 2

سایتهای مرتبط